wtorek, 30 lipca 2013

Kocham serial Violetta, a Wy? :)

Znalazłam w internecie ciekawy wywiad z Martiną Stoessel, czyli główną bohaterką tego serialu. 

Co sądzisz o modzie prezentowanej w serialu?
Stylizacje w "Violetcie" są super! Mamy świetnych kostiumologów, naprawdę spisali się na medal. Stylizacje mają bardzo indywidualny charakter, każdy strój odzwierciedla cechy postaci.
Jak w dwóch słowach opisałabyś stylizacje w "Violetcie"?
Są wyluzowane i świeże. Myślę wręcz, że fani będą chcieli kopiować styl swoich ulubionych postaci, jak tylko je zobaczą.
Czy możesz opisać styl bohaterki, którą grasz?
Violetta, którą gram ubiera się na luzie, ale jej styl zmienia się w trakcie sezonu. Nie mogę wyjawiać dlaczego tak się dzieje, ponieważ nie chcę zdradzać treści. Powiem tylko, że zmiany sposobu ubierania się podążają za zmianami wewnętrznymi bohaterki. Nic więcej nie powiem!
Czy mogłabyś porównać swój osobisty styl do stylu Violetty?
W rzeczywistości ubieram się inaczej, niż Violetta. Zazwyczaj nie noszę takich rzeczy, jak ona. Violetta jest bardzo dziewczęca. Uwielbia pastelowe kolory i kokardy, a jej stroje są bardzo zwiewne. Ja wolę ostrzejszy styl, bardziej rockowy!
Kto jest dla Ciebie wzorem do naśladowania pod względem stylu?
To proste! Uważam, że Miley Cyrus ma super styl. Jest świetna. Jest moją idolką. Zawsze ma super stylizacje i naprawdę wie, jak nosić ostre, rockowe ciuchy. Jest najlepsza!
Czy mogłabyś podzielić się z nami wskazówkami na temat mody?
Najlepsze, co mogę doradzić, to oryginalność. Fajnie jest bawić się modą i próbować różnych stylów, ale ja wolę wyróżniać się z tłumu i być inna, niż cała reszta świata.
Czy masz jeszcze jakieś wskazówki na temat mody?
Uważam również, że garderoba powinna być odbiciem osobowości człowieka. Niech twój styl wyjawia twoją osobowość. Niech twoja osobowość przebija przez ubiór, niech twoje ubranie będzie deklaracją. Trzeba być śmiałym i przebojowym, a przy okazji mieć z tego frajdę!
Jak wyróżniasz się z tłumu?
Moją wizytówką jest różowa szminka. Zawsze mam ją przy sobie i zawsze się nią maluję. Nigdy nie zobaczycie mnie bez różowej szminki!


Moim zdaniem Martina Stoessel pięknie się wyraża i bez żadnego zająknięcia opowiada na wszelkie zadane jej pytania. A poza tym ma świetny styl w serialu. Jest po prostu sobą, co mi bardzo imponuje, a Wy jak uważacie? :)


1 komentarz:

  1. nie jestem fanką Violetty.
    Bardzo ładny i interesujący blog.
    Zapraszam na moje blogi :)

    OdpowiedzUsuń